Uczucia zawarte w kwiatach

Uczucia zawarte w kwiatach towarzyszą nam przez całe życie. Kwiaty przez wieki były symbolem emocji, które chcemy przekazać osobie obdarowywanej. Miłość, radość, smutek, szacunek zawarte w kwiatach, jak kolory tęczy wypełniają nasze życie. Kwiaty zdają się wyrażać więcej niż słowa. Czerwone róże, żółte tulipany, białe chryzantemy bez trudu mogą wyobrazić co chcemy powiedzieć. W naszej kulturze kwiaty często dajemy by podkreślić uczucia, zerkając na kultury azjatyckie nabieramy jeszcze większego przekonania o niezwykłej mocy kwiatów. Wypełnione żywymi kwiatami świątynie hinduskie obsypane kwiatami posągi buddy przekonują o bezgranicznym oddaniu i uwielbieniu. Jednodniowe kwiaty jutro zostana zastapione przez świeże kolorowe pachnące wypełnione miłością kwiatowe dary. Wielu poetów, autorów piosenek odwołuje się do symboliki i piękna kwiatów odnajdując w nich sposób wyrażenia swoich myśli. To przecież Kora śpiewała o różach z rajskiego ogrodu, które są piękne i pachną nad podziw, że kochają mroczne tajemnice, magię i słońca zachody. Świat bez emocji to jak łąka bez kwiatów, jak tęcza bez kolorów.

Pozwólmy porwać się emocjom zwartym w kwiatach. Wejdźmy w ich magiczny świat. Przynosząc kwiaty bez słów wyrażamy nasze uczucia. Choć przekwitają pozostają niezatartym wspomnieniem przeżytych chwil. Podarujmy ukryty w nich uśmiech, miłość, wspomnienie, szacunek czasami niestety też smutek, tęsknotę. To wszystko jest w kwiatach to one malują nasz świat w kolorach tęczy.

W naszej ofercie znajduje się pełna obsługa kwiatowa ślubu o jakim marzysz. Bukiet ślubny, dekoracja sali weselnej, butonierki, bransoletki, dekoracje kościoła czy kwiaty przygotowane do dekoracji samochodu którym Państwo Młodzi pojadą w swoją pierwszą wspólną podróż. W poszczególnych kategoriach możecie Państwo przeglądnąć nasze wcześniejsze realizacje. Jeśli masz pytania zadzwoń, spotkaj się z nami, by ustalić szczegóły i zaplanować kwiaty na Twoim ślubie.